Európska fotosúťaž CEWE na tému „Náš svet je krásny“

Nekonečné množstvo fotomotívov po celom svete …

Každý deň prináša napínavé momenty. Odhaľujeme detaily alebo žasneme nad celkom. Zem oplýva veľkým bohatstvom fascinujúcich fotomotívov. Ukážte nám svoj osobný pohľad na krásy nášho sveta!

Ceny v súťaži

Pre hlavného víťaza je určené ocenenie CEWE Photo Award, ako aj zájazd podľa vlastného výberu a fotovýstroj v hodnote 5 000,- eur, a taktiež fotografické produkty spoločnosti CEWE v celkovej hodnote 1 500,- eur. Ostatní víťazi jednotlivých kategórií dostanú takisto fotografické produkty spoločnosti CEWE v hodnote 1 500,- eur a fotovýstroj v hodnote 3 500,- eur. Výhercovia siedmej až dvadsiatej ceny získajú fotovýstroj v hodnote 1 000,- eur a poukazy na fotografické produkty spoločnosti CEWE v hodnote 1 000,- eur. Výhercovia umiestnení na 21. až 1 000. mieste budú adekvátne svojmu umiestneniu odmenení poukazom na fotografické produkty spoločnosti CEWE.

  • 1. miesto (Celkový víťaz)

    ocenenie CEWE Photo Award, ako aj zájazd podľa vlastného výberu a fotovýstroj v hodnote 5 000,- eur. Navyše sú k dispozícii fotografické produkty spoločnosti CEWE v hodnote 1 500,- eur

  • 2.– 6. miesto

    fotovýstroj v hodnote 3 500,- eur a fotografické produkty spoločnosti CEWE v hodnote 1 500,- eur

  • 7.– 20. miesto

    fotovýstroj v hodnote 1 000,- eur a poukaz na fotografické produkty spoločnosti CEWE v hodnote 1 000,- eur

global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description